Талановита молодь гімназії

У лютому 2024 року учениця 9-А класу Запорізької гімназії № 62 Лобунько Аліна представила свою відеороботу на територіальному етапі обласного фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив» у номінації «Слово є вчинок», де посіла I місце.

«Ми – унікальна нація..., бо ми вільні...загартовані...нам немає рівних», – так починалася її емоційна промова. Це потужний патріотичний меседж сучасному поколінню, якому належить майбутнє. У своєму виступі учениця наголосила на кмітливості, винахідливості, розуму, завзятості, зазначила жагу до волі та інших позитивних якостях українського народу.

Аліна – творча особистість, це не перша її перемога на конкурсах обдарованої молоді. Завдяки природним здібностям та кропіткої праці дитини, керівництву досвідчених педагогів і турботі люблячих батьків паростки таланту дали відмінні сходи.

Вітаємо з перемогою та бажаємо нових досягнень на обласному етапі фестивалю. Ніколи не зупиняйся на досягнутому, Аліно, йди вперед до нових висот!

Лобунько Аліна «Заговори, щоб я тебе побачив» у номінації «Слово є вчинок»