АЛГОРИТМ ДІЙ

учасників освітнього процесу

Запорізької гімназії № 62

під час сигналу «Увага! Повітряна тривога!»

(під час освітнього процесу за дистанційною формою навчання)

АЛГОРИТМ ДІЙ ВЧИТЕЛЯ

1. Спокійно повідомити учням/ученицям, що оголошено сигнал «Увага! Повітряна тривога!».

2. Повідомити здобувачам освіти, що вони мають йти в укриття або безпечне місце, яке встановлене за правилами родини.

3. Акцентувати увагу здобувачів освіти фразою: «Натисніть кнопку «Вийти з конференції» та кнопку виключення комп’ютера».

4. Нагадати здобувачам освіти, що після сигналу «Увага! Відбій повітряної тривоги!» їм необхідно доєднатися до онлайн-занять за розкладом.

5. Дочекатися, щоб усі здобувачі освіти, які є слухачами, вийшли з онлайн-зв’язку.

6. Вимкнути комп’ютер і йти до найближчого укриття або безпечного місця, яке встановлене за правилами родини.

7. Після отримання сигналу «Увага! Відбій повітряної тривоги!» залишити укриття/безпечне місце та продовжити онлайн-заняття за адаптованим розкладом.

АЛГОРИТМ ДІЙ УЧНЯ/УЧЕНИЦІ

1. Отримавши повідомлення вчителя про оголошення сигналу «Увага всім! Повітряна тривога!», зберігаючи спокій, натиснути кнопку «Вийти з конференції» та кнопку виключення комп’ютера.

2. Разом з батьками чи рідними йти в укриття або безпечне місце, яке встановлене за правилами вашої родини.

3. Після отримання сигналу «Увага! Відбій повітряної тривоги!» обережно залишити безпечне місце/укриття та долучитися до онлайн-занять за розкладом.

АЛГОРИТМ ДІЙ БАТЬКІВ АБО ОСІБ, ЩО ЇХ ЗАМІНЮЮТЬ

1. Отримавши повідомлення вчителя, що оголошено сигнал «Увага всім! Повітряна тривога» проконтролювати, щоб дитина завершила приєднання до конференції, вимкнула комп’ютер та йшла в укриття або безпечне місце, яке встановлене за правилами вашої родини.

2. Після отримання сигналу «Увага! Відбій повітряної тривоги!» проконтролювати, щоб дитина залишила безпечне місце/укриття та продовжила онлайн-заняття за розкладом.

ДЛЯ УЧНІВ 5-9 КЛАСІВ ПІД ЧАС ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Інструкція по роботі учнів з онлайн-платформою ZOOM під час проведення онлайн-уроку

ДЛЯ БАТЬКІВ ПІД ЧАС ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

/Files/images/2023-2024/R.jpg