Статут Запорізького багатопрофільного ліцею №62

Структура закладу освіти

Структура закладу освіти визначається концепцією особистісно- орієнтованого навчання, дотриманням принципів наступності, системності, диференціації та індивідуалізації освітнього процесу, забезпечує відповідність мети навчання, виховання і розвитку учнів у кожному віковому періоді їх психологічним, фізіологічним та віковим особливостям.

Організаційна структура закладу припускає трьохступеневу підготовку учнів:

початкова школа 1-4 класи (дає пропедевтичний курс підготовки учнів до сприйняття навчання понад державний мінімум);

допрофільне відділення 5-7 класи (дає базову загальну середню освіту, що є фундаментом загальноосвітньої та допрофільної підготовки школярів, формує у учнів готовність до вибору та реалізації форми подальшого одержання освіти і профілю навчання);

ліцей – 8-11 (12) класи (профільне навчання та поглиблене вивчення циклу предметів).

Профільність класів в закладі забезпечується поглибленим вивченням циклу предметів та посиленням предметів в межах природничо- математичного, філологічного, суспільно-гуманітарного, технологічного напряків профілізації. Заклад освіти залишає за собою право відкриття інших профілів залежно від нахилів та вибору учнів. (п.1.17 Статуту)

Органи управління закладу освіти

Засновником і власником навчального закладу є територіальна громада міста Запоріжжя в особі Запорізької міської ради. Запорізький багатопрофільний ліцей № 62 Запорізької міської ради Запорізької області (далі – навчальний заклад) є юридичною особою, може мати реєстраційні рахунки в органах Державного казначейства, баланс, печатку із зображенням Герба України, штамп, ідентифікаційний номер. (п.1.3 Статуту)

Органом управління навчального закладу є департамент освіти і науки Запорізької міської ради та його відокремлений структурний підрозділ – територіальний відділ освіти Дніпровського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради (далі – територіальний відділ освіти Дніпровського району ) відповідно до повноважень, визначених Положенням про департамент освіти і науки Запорізької міської ради та Положенням про територіальний відділ освіти Олександрівського, Вознесенівського, Дніпровського, Хортицького, Заводського, Шевченківського, Комунарського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради. Орган управління навчальним закладом здійснює її фінансування, матеріально-технічне забезпечення, надає необхідні будівлі, інженерні комунікації, обладнання, встановлює їх статус та мікрорайон обов’язкового обслуговування, організовує будівництво і ремонт приміщень, їх господарське обслуговування, харчування вихованців, учнів. (п.1.4 Статуту)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновником

Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти

Правила прийому до закладу освіти

Кiлькiсть переглядiв: 282

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.