Шановні батьки!

Доводимо до Вашого відома інформацію про організацію роботи щодо оздоровлення та відпочинку дітей віком 8-16 років в УДЦ «Молода гвардія» (м. Одеса) та УДЦ «Артек» (м.Київ) в 2018 році.

Право на безкоштовні путівки мають: діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; діти з малозабезпечених сімей; діти з інвалідністю (за відсутності медичних протипоказань); діти, батьки яких загинули на виробництві або під час виконання службових обов`язків.

Право на отримання путівки вартістю 20% від загальної суми мають: діти з багатодітних сімей; діти осіб, визнаних учасниками бойових дій; талановитим та обдарованим дітям - переможцям міжнародних, всеукраїнських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад;

Право на отримання путівки вартістю 30% від загальної суми мають: діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи; талановиті та обдаровані діти - переможці обласних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад;

Право на отримання путівки вартістю 50% від загальної суми мають:відмінники навчання; діти, які є лідерами дитячих громадських організацій; діти, які перебувають на диспансерному обліку; талановиті та обдаровані діти – переможці міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад.

Оплата за проїзд дітей здійснюється за рахунок батьків!

Путівки розподіляються відповідно до «Положення про порядок направлення дітей для оздоровлення та відпочинку до державного підприємства „Український дитячий центр „Молода гвардія” за рахунок бюджетних коштів» (від 11.02.2016 №104) та«Положенняпро порядок направлення дітей для оздоровлення та відпочинку до державного підприємства України "Міжнародний дитячий центр "Артек" за рахунок бюджетних коштів» (від 10.03.2016 № 238) згідно з кількістю виділених путівок.

За більш детальною інформацією звертатись до шкільного соціального педагога Рощупкіної Тетяни Миколаївни (понеділок - середа: 8.00 – 10.00 та 15.00-16.00).