ІсторІя школи

/Files/images/otkrytie_shkoly.png

Історія нашої школи починається з 1950 року, коли було видано наказ про створення середньої жіночої школи № 62. Школа знаходилась у старому корпусі Запорізької державної інженерної академії. За час свого існування від 1950 до 1955 року її випускницями стали 268 учениць, з них 38 медалісток.

У 1956 році було побудовано нову будівлю школи з просторими світлими класами. Партії були дерев'яними з отворами для чорнила. Майстерні технічного та обслуговуючого праці знаходились у підвалі. На місці нинішнього спортивного майданчика ходили потяги промислового призначення. У школі стали вчитися не тільки дівчата, але й хлопці.

У цей складний, але цікавий час у школі працював творчий, злагоджений колектив вчителів. Серед перших вчителів школи була і Пелехова Алла Федорівна, під керівництвом якої протягом багатьох років працював музей «Мала Третьяковка», в якому налічувалося більше 300 картин - репродукцій творів кисті відомих майстрів 18-20 століть.

З 1967 року школа з восьмирічної реорганізована в загальноосвітню середню (десятирічну).

У 70-і роки завдяки відкриттю класів футболістів, легкоатлетів, гімнастів, школа придбала спортивну славу. Заслуженими тренерами України зі спортивної гімнастики стали випускники школи: Олександр Атомазь, Сергій Каулько, Андрій Левіт, Олександр Воробйов, майстрами спорту міжнародного класу - Ольга Хазанович (Балтажі), Ігор і Олексій Стрельцови та багато інших.

У 90-х роках школа досягла нових меж. Побудовано нову їдальню, відкриті перші в Ленінському районі комп'ютерні класи, працюють лінгафонні кабінети. У школі апробуються нові перспективні технології навчання: розвиваюче навчання в початковій школі, семестрово-залікова система, профілювання старшої школи, використання ІКТ в навчально-виховному процесі та інші технології.

У 2003 році на базі Запорізької загальноосвітньої школи № 62 створений ліцей.

Ліцей - це навчальний заклад з сучасною навчально-методичною та матеріально-технічною базою, високопрофесійним педагогічним колективом, талановитими учнями та надійними батьками - активними учасниками навчально-виховного процесу. Заглиблене вивчення математики, інформатики, хімії та біології, української мови та літератури забезпечує учням успішний вступ до вищих навчальних закладів за обраним профілем. Участь ліцею в спільних міжнародних освітніх проектах з Польщею, Іспанією, Швецією дозволяє нам інтегруватись в європейський освітній простір.