Підсумкова учнівська гра у початковій школі «Котигорошко»

10 травня у початковій школі пройшла завершальна учнівська гра з підведення підсумків досягнень за 2017/2018 навчальний рік.

На початку гри відбулась лінійка, на якій найактивніші учні були відзначені грамотами та представлені кращі класи року. Ними стали 2-В клас (класний керівник Голець Наталія Павлівна) та 4-Б клас (класний керівник Головко Олена Миколаївна).

Шкільним самоврядування республіки «Інттал» підготовлений квест, метою якого було пригадати правила безпеки, поводження на водоймах, у лісі, обережне ставлення до природи, попередження дорослих про виявлення підозрілих предметів. Адже незабаром настане чудова літня пора – канікули.

Представники шкільного самоврядування розробили маршрут із завданнями та іграми, за яким діти здійснювали пересування від однієї станції до іншої. Учнями старшої школи були презентовані активні музичні ігри, вікторини, вірші-загадки, казки, розроблені самими школярами.

Дякуємо за роботу шкільній республіці «Інттал» та бажаємо учням провести весело та змістовно літні канікули.

Галерея "Гра Котигорошко"