Вибори Президента шкільної республіки «ІНТТАЛ»

4 травня в ліцеї відбулись вибори Президента шкільної республіки «ІНТТАЛ». Згідно з конституцією шкільної республіки; Президент обирається терміном на два роки. Попередній президент, учень 11-А класу Терлецький Станіслав, гідно виконував покладені на нього функції, але термін його перебування на цій посаді до завершується.

Сьогодні республіка «ІНТТАЛ» обирала нового Президента. Усього на посаду було запропоновано 5 кандидатів:

учень 8-А класу – Калашнік Нікіта;

учениця 8- Б класу – Селезень Софія;

учень 9-А класу – Гуразда Олег;

учень 9-Б класу – Готовкін Артем;

учениця 9-В класу – Чернега Дар’я.

Була створена виборча комісія, яка підготувала бюлетені для голосування, роздрукувала їх та роздала виборцям для волевиявлення. До складу комісії ввійшли учні – представники від кожного кандидата.

Після голосування відбувся один із найважливіших етапів виборів – підрахунок голосів. Комісією було підрахована кількість голосів за кожного кандидата в Президенти, кількість зіпсованих бюлетенів, зведено відсоткове співвідношення голосів, відданих за кожного кандидата.

Ми вітаємо учня 9-Б класу, Готовкіна Артема, нового Президента шкільної республіки «ІНТТАЛ», і всіх учнів ліцею.

/Files/images/IMG_8125.jpg