Дебати кандидатів на посаду Президента шкільної республіки «ІНТТАЛ»

3 травня в ліцеї відбулись дебати кандидатів на посаду Президента шкільної республіки «ІНТТАЛ». Нагадаємо: обраний на посаду Президента шкільної республіки «ІНТТАЛ» у 2016 році учень 11-А класу Терлецький Станіслав складає з себе повноваження. За шкільним положенням Про вибори Президента шкільної республіки «ІНТТАЛ», Президент обирається терміном на 2 роки.

У передвиборчій кампанії, яка стартувала два тижні тому, взяли участь учні, які мають високий та достатній рівень оцінок, займаються суспільно-активною діяльністю в ліцеї, очолюють департаменти. Кандидатури цих учнів запропонували та підтримали класні колективи. Це:

учень 8-А класу – Калашнік Нікіта;

учениця 8- Б класу – Селезень Софія;

учень 9-А класу – Гуразда Олег;

учень 9-Б класу – Готовкін Артем;

учениця 9-В класу – Чернега Дар’я.

Під час дебатів кандидати представляли свої передвиборчі програми, ставили питання опонентам, та спілкувались із виборцями – учнями п’ятих – одинадцятих класів.

Ми бажаємо учням ліцею зробити правильний вибір та підтримати свого кандидата.

Галерея "Дебати"